/ در دانلود های رایگان / توسط
آخرین زمان ویرایش:

کاتالوگ کلید های ACB

در سایت آموزش تابلو برق و تاسیسات شما با کاتالوگ کلید های ACB آشنا می شوید.که این فایل کاتالوگ کلید های ACB ساخت شرکت هیوندای می باشد.

این کلیدها از انواع دیگری از کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف هستند که در آن آمپراژ بالا مورد استفاده قرارمی گیرند. حد بالای جریانی این کلیدها تا 6300A می باشد.Iu جریان دایم ، نرم این کلیدها از630A تا 16300A است مورد مصرف این کلیدها عمدتأ در ورودی تابلوها می باشد که هم جریان بالایی دارد و هم برقراری Selectivity کامل بین کلیدهای ورودی و کلیدهای خروجی که معمولأ از نوع کمپکت می باشند ضروری است.

کلیدهای هوایی دارای رله هایی که در داخل خود کلید جاسازی شده اند(Built-in) می باشد. ویژگی این رله ها خاصیت تاخیری یا Time Delay آنهاست که عنصر اصلی در تامین Selectivity از طریق صدور فرمان قطع با تاخیر می باشند. (Selectivity همان پدیده تقدم قطع در خروجیها نسبت به ورودی هاست. به این معنی که اگر خطایی در یک فیدر خروجی رخ داد، ابتدا کلید خروجی قطع شود و تنها در صورت تداوم خطا روی مدار و عمل نکردن کلید خروجی، کلید ورودی با تاخیر کل تابلو را بی برق می کند. اهمیت این موضوع در این است که در صورت وقوع خطا در یکی از خروجیها کل تابلو بی برق نشود.)

یادآوری : استفاده از کلیدهای کمپکت در هر دو مدار خروجی و ورودی در تابلو حتی اگر کلید ورودی دو سایژ بالاتر از بالاترین سایز کلید در خروجیها انتخاب شود، تنها در محدوده کوچکی از جریان اتصال کوتاه، Selectivity را تامین می کند و به هر حال Selectivity کامل بدست نمی دهد.

Applications
• U-Series ACB offering high breaking capacity and advanced protection trip relay is suitable to cover various applications including buildings, data centers, industrials and so on. U-Series ACB protects these facilities from harmonic frequency by 100% capacity of N phase.

در این فایل شما با کاتالوگ کلید های ACB که دارای سه فایل می باشد که این سه فایل شامل کاتالوگ کلید های ACB ساخت هیوندای می باشد.

آشنایی با اندازه های مکانیکی کلید.

آشنایی با ساختار مکانیکی کلید.

آشنایی با مدارات تریپ,فالت کلید.

آشنایی با مداران فرمان و راه اندازی کلید.

مشخصات محصول رایگان

تعداد صفحات: مجموعا شامل 108
حجم فایل:  42 مگابایت
فرمت فایل:PDF
نرم افزار مورد نیاز: آکروبات ریدر

index

نوشته های مشابه

کاتالوگ تابلو های سیواکن

در این پست از آموزش تابلو برق و تاسیسات الکتریکی قصد معرفی و ارائه کاتالوگ تابلو های سیواکن را داریم.همانطور…

فیوز مینیاتوری

فیوز مینیاتوری یا کلید مینیاتوری Miniature Circuit Breaker که اختصارا MCB نامگذاری شده است تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را…

2 دیدگاه

    1. تابلو برقی نویسنده پست

      سپاسگذارم.
      دوست عزیز با کلیک بر روی دانلود به صفحه ای وارد می شوید در آنجا دو عدد گزینه موجود است یکی دانلود با سرعت کم و دیگری دانلود پرسرعت شما با کلیک بر روی دانلود با سرعت کم کلیک کنید و بعد از گذشت مدت زمان 40 ثانیه بر روی ایجاد لینک دانلود کلیک کرده و بلافاصله لینک دانلود برایتان اینجاد و می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *