سجاد عبادی مدیر مسئول وب سایت آموزشی تابلو برقی به نشانی www.tablobarghi.ir هستم.

تابلو برقی:

سایت آموزش تابلو برق و تاسیسات الکتریکی با نام تابلو برقی به منظور آموزش های فنی برای مهندسین و متخصصین برقی ایجاد شده و در این زمینه متحمل زحمت ها و تلاش های فراوانی شده است.تمامی آموزش های ما حاصل سال ها تلاش و تجربه کاری بوده و سعی کردیم بهترین جزوات و فایل های آموزشی -کاربردی را در اختیار کاربران سایت آموزش تابلو برق و تاسیسات الکتریکی قرار دهیم.پروسه تابلو برقی روز به روز پیشرفت کرده و بزرگتر می شود و منبع و مرجعی کامل برای تمامی مهندسان ایران زمین خواهد شد.تابلو برقی مختص تابلو برق نبوده و به تمامی جنبه های برقی سرک کشیده و انها را در سایت قرار خواهد داد.

خدمات تابلو برقی:

ارائه جزوات آموزشی تابلو برق و تاسیسات الکتریکی

پیمانکاری تاسیسات الکتریکی و اجرای انواع تابلو برق

جهت ارتباط با ما

جهت ارتباط با تابلو برقی می توانید از طریق ایمیل های زیر اقدام کنید همچنین می توانید از طریق شماره تلفن مذکور نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

info@tablobarghi

amozesh.tablo@gmail.com

استفاده کنید.

از طریق تماس تلفنی توانید با شماره 09362729200 تماس بگیرید.نکته مهم اینکه فقط برا تماس های ضروری از این شماره استفاده کنید.

پیشنهاد همکاری جهت انجام پروژه های خود پیرامون تابلو برق و تاسیسات الکتریکی می توانید از طریق فرم تماس یا با شماره ذکر شده در بالا نحوه همکاری خود را توضیح داده تا مورد بررسی قرار گیرد.

تابلو برقی تمام سعی خود را خواهد کرد که بهترین و کاربردی ترین مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.این وب سایت در تلاش است تا فایل ها و مطالب کاربردی خود را در قالب جزوات آموزشی به کاربران خود ارائه دهد.

چنانچه قصد همکاری با ما را دارید می توانید از بخش های ذکر شده اعلام کنید تا بررسی شود.