توضیحات محصول

تابلو های الکتریکی که در کارخانجات تابلو برق سازی ساخته می شود باید از اصول و قواعدی پیروی کنند تا سرانجام و نتیجه کار با استانداردها مطابقت داشته باشد.

تضمین می کنیم که کنترل نصب و وظایف واحد کنترل کیفیت به صورت کاربردی Q.C را به شما آموزش می دهد.ما تمامی قوانین و فرامینی که لازم بود را در قالب این فایل آمده و در اختیار شما قرار دادیم.

بخش کنترل کیفیت بعد از اتمام کار تابلو کار تست الکتریکال را شروع کرده و بعد از انجام تست و برطرف کردن عیب های ایجاد شده  مواردی را باید کنترل کرده تا تابلو از لحاظ صحت نصب قطعات الکتریکی , نظم و غیره در حد استاندارد باشد.کنترل کیفیت تمام جوانب کار را بررسی کرده و در فرمی این عنواین را اگر مشکل داشته باشد با ذکر عیب بیان کرده و اگر مشکلی از لحاظ نصب نداشته باشد روبروی گزینه مربوطه علامت تیک زده و مورد دیگر را مورد بررسی قرار می دهد. در زیر آیتم هایی که باید کنترل کیفیت یا Q.C آنها را بر روی تابلو انجام دهد قرار داده شده است. هر یک از آیتم ها با شرح مختصری در مورد آنها بیان خواهد شد و در صورت لزوم نیز عکسی برای آنها قرار داده خواهد شد.  نکته مهم : وظیفه Q.C کنترل تمامی موارد زیر با تمامی جزئیات است. Q.C باید از لحاظ فنی و تئوری در حدی باشد که بتواند تمامی موارد ممکن در تابلو برق را درک کرده و در صورت بروز عیب از لحاظ طراحی قدرت رفع عیب را داشته باشد. و بتواند با سختگیری خود کار اتمام و تست تمامی جزئیات تابلو برق را انجام دهد چراکه بعد اینکه تابلو تمام و آماده بهره برداری قرار گرفت در صورت بروز مشکل Q.C از لحاظ فنی و تئوری زیر سوال خواهد رفت. در تمامی آیتم های زیر Q.C باید تست , صحت نصب , صحت عملکرد , کنترل و همخوانی با نقشه , و غیره را در دستور کار خود قرار دهد.کنترل نصب و وظایف واحد کنترل کیفیت جهت آشنایی با وظایف واحد کنترل کیفیت در تابلو برق آورده شده است.کنترل نصب و وظایف واحد کنترل کیفیت در سایت آموزش تابلو برق و تاسیسات الکتریکی قرار گرفته است.

Picture1f

در این فیلم آموزشی سعی شده است تمامی مواردی که باید واحد کنترل کیفیت انجام دهد تا تابلو با استاندارد های مشخص به دست کارفرما برسد شرح داده شده است.موارد ذکر شده همراه تصاویر و با توضیحات ساده قابل فهم می باشد.

تشریح کنترل نصب و وظایف واحد کنترل کیفیت به صورت کامل

ارائه راهکار های فنی و استاندارد برای کنترل کیفیت تابلو برق

ارائه توضیحات کامل همراه با تصاویر مربوطه

ارائه اعم وظایف واحد کنترل کیفیت و وظایف آنها

با این فایل وظایف واحد کنترل کیفیت را به صورت کامل فراگرفته و آن را کارگاه خود به کار بگیرید.

کامل ترین مرجع برای فراگیری قوانین واحد کنترل کیفیت

در صورتی که در خرید این مجموعه آموزشی تردید دارید می توانید از طریق لینک زیر دموی آنرا مشاهده کنید.جهت صرفه جویی در حجم اینترنت شما بسته دمو به صورت فایل pdf با حجم کم تهیه شده است.

کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کرده و لینک دانلود را در ایمیل خود دریافت کنید.

پیشنهاد ما ثبت نام در سایت و استفاده رایگان از این بخش می باشد

دریافت لینک


جهت دریافت لینک کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کنید, سپس لینک دانلود بصورت خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد

Reviews

You must log in to submit a review.