توضیحات محصول

در این پست از سایت آموزش تابلو برق و تاسیسات شما با نحوه ساخت تست تزریق جریانی تا 6000 آمپر آشنا می شوید. نحوه ساخت تست تزریق جریانی تا 6000 آمپر بهترین منبع برای ساخت چنین دستگاهی می باشد.

رنج قیمت دستگاه های تست تزریق جریانی از 5 میلیون به بالا می باشد و این قیمت برای اشخاصی که می خواهند کارگاه تابلو برق راه اندازی کنند کمی هزینه بر خواهد بود.به همین دلیل سایت آموزش تابلو برق قصد معرفی فایلی را دارد که از طریق آن می توانید به راحتی یک دستگاه تست تزریق جریانی را ساخته و از آن استفاده کنید.

دستگاه های تزریق جریان جهت تست های اولیه استفاده می شوند. برای مثال جهت تست رله های بیمتال و سایر تجهیزات از آن استفاده کرد.جهت اجرای تست های پیوستگی مدارات و بررسی صحت نسبت تبدیل و پلاریته CT در مراحل راه اندازی از دستگاه تست پرایمری استفاده می شود. همچنین از این دستگاه می توان جهت تست رله های حفاظتی از طریق تزریق جریان به اولیه CTها  اقدام نمود. این دستگاه می تواند تا رنج جریانی بالایی مانند 9000 آمپر تکفاز یا سه فاز ساخته شود.

در این فایل نقشه مربوط به مدار فرمان به همراه قدرت قرار داده شده و نحوه چیدمان تجهیزات نیز در این فایل مشخص شده است.کلیه تجهیزات و قطعاتی که برای ساخت این دستگاه مورد نیاز است در این فایل قرار داده شده است.

جزوه تست تزریق جریانی تا 6000 آمپر نحوه تزریق جریان برای تست جریانی به تابلو برق را شرح می دهد.در نحوه ساخت تست تزریق جریانی تا 6000 آمپر با نحوه ساخت به همراه کلیه مدارات و توضیحات آورده شدده است.

در این جزوه با مدار قدرت و فرمان یک نمونه دستگاه تست تزریق جریان تا 6000 آمپر با ورودی 220 ولت آشنا می شوید.طراحی مدارفرمان و قدرت,جانمایی و چیدمان قطعات در داخل محفظه (تابلو) توضیحات در مورد دستگاه تست جریان و کاربرد ها و … که در این فایل با ارزش گنجانده شده است.

Reviews

You must log in to submit a review.