توضیحات محصول

پایان نامه تامین انرزی الکتریکی از خیابان ها توسط سنسورهای پیزو الکتریک یک پایان نامه کامل و منحصر به فرد هست که به صورت کامل بحث تامین برق از خیابان ها توسط سنسور های پیزو الکتریک رو مورد بررسی قرار داده است.فیلم و انیمشینی که برای این پروژه در نظر گرفته شده به صورت کامل نحوه تامین برق از خیابان ها را نشان می دهد.

اين پايان نامه به موضوع تامین انرژی الکتریکی از خیابان ها توسط سنسور های پیزو الکتریک مي پردازد.
در فصل اول مقدمه اي از تاریخچه و چگونگی پیدایش سنسور های پیزو الکتریک ارائه شده است. در فصل دوم به چگونگی ساختار و روابط و تئوری های مربوط به سنسور های پیزو الکتریک پرداخته شده است. در اين فصل ابتدا مواد با ساختار های ریز و مواد دارای خاصیت پیزو الکتریک دار بررسي شده است. در ادامه فصل ساختار مواد پیزو الکتریک و سنسور ها  بيان شده است سپس به عملکرد موتور و ژنراتور های پیزو الکتریک پرداخته می شود. در بخش بعدي فصل دوم به تئوری و روابط حاکم بر سنسور های پیزو الکتریک پرداخته می شود و در ادامه اثرات پیزو الکتریک آورده شده است و در ادامه مبدل های پیزو الکتریک بیان شده است. و در انتها تشدید پیزوالکتریک و تفاوت مابین فرو و پیزو بیان شده است.
در فصل سوم کاربرد هایی از سنسور های پیزو الکتریک بررسي مي شود و این کاربرد ها به بخش ها مختلفی ارتقاء داده می شود.سپس حسگر های پیزو و کاربرد انواع آن شرح داده می شود.در ادامه کاربرد هایی از اثرات پیزوالکتریک بیان می شود سپس برنامه هایی کاربردی از سنسورهای پیزوالکتریک بیان می شود. در ادامه فصل با کاربرد ها در حالت کلی و در نهایت کاربرد هایی گوناگون از سنسور های پیزو الکتریک بیان می شود.
فصل چهارم به بررسي و ارزيابي تنش و فشار های اعمالی از جانب خودرو به سطح زمین و سطح جاده  اختصاص دارد. در اين فصل انواع فشار ها  بررسي شده است.در انتهای فصل نیز تئوری فشار از طریق آزمایش بیان می شود و نحوه واکنش سنسور به این فشار شرح داده می شود.
در فصل پنجم ارزيابي کلی ایده ارائه شده است. در ابتداي فصل مقدمه ای از تولید و مصرف برق در ایران مورد بررسي قرار گرفته است. در ادامه فصل تولید برق به روش پیزوالکتریک شرح داده و مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است. و در آخر چگونگی تامین انرژی الکتریکی از خیابان توسط این سنسور ها بیان شده است.

تصاویری از داخل پروژه

1onm_2015-07-09_2217597ssu_2015-07-09_221854

 

 

 

 

 

 

 

 

v68i_2015-07-09_222102

hrmk_2015-07-09_222037

تصاویری از فایل های داخل پروژه

Untitled

اگر دنبال فایل منحصر به فرد و با ارزش برای پایان نامه هستید این پروژه مناسب شماست.شما نیازی نیست کاری کنید فقط کافیه مشخصات رو تغییر داده و کمی مطالعه کرده و سپس تحویل استاد بدید.این پایان نامه مخصوص سایت تابلو برقی بوده و در صورت مشاهده در سایت های دیگر از طریق قانون پیگیری خواهد شد.

توجه:

قیمت نگارش پایان نامه بین 1 الی 2 میلیون می باشد ولی با قیمت کم می توانید این محصول را با تمام جزئیات تهیه کنید

نظری بدهید